Tractor second-hand Yanmar F6 – Freză cadou
Informații produs Tractor second-hand Yanmar F6 – Freză cadou
Tractorul second-hand Yanmar F6 are o performantă de 15,5 CP si motorul diesel cu 3 cilindri, răcit cu apă. Tracțiunea integrală (4WD) asigură o aderență excelentă pe diferite terenuri, făcându-l versatil pentru munca la câmp. Cu 6 trepte de viteză înainte (3×2) și 2 trepte de viteză înapoi (1×2), tractorul asigură un control lin și adaptabil al vitezei.
Blocarea diferențialului și roțile cu frânare independentă sporesc stabilitatea pe terenuri dificile. Tractorul include un cârlig în 3 puncte și un sistem hidraulic de poziționare, ceea ce îi permite să suporte o gamă largă de unelte agricole.
Caracteristicile principale:
Putere: 15,5 CP;
Motor: disel, 3 cilindri, răcit cu apă;
Transmisie: 6 trepte de viteză înainte, 2 trepte de viteză înapoi;
Priză de forță: 3 trepte de viteză cu o transmisie standard a prizei de forță;
Viteză maximă înainte: 12,02 km/h, Viteză maximă înapoi: 7,16 km/h;
Ampatament: 137 cm;
Dimensiunea anvelopelor față: 5.00-12, Dimensiunea anvelopelor spate: 8.00-18;
Poziționare hidraulică și cârlig în 3 puncte pentru atașarea ușoară a utilajelor;
Braț montat reglabil hidraulic și sistem hidraulic controlat electronic.
Yanmar F6 combină puterea și eficiența cu caracteristici ușor de utilizat. Ideal pentru fermele mici, acesta oferă o valoare deosebită, în special cu freza cadou, sporindu-i capacitatea de pregătire a terenului.
Specificații produs Tractor second-hand Yanmar F6 – Freză cadou
| Greutate | 645 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 256 × 106 × 115 cm |
| Număr de cilindri | 3 |
| Răcirea apei | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Putere | 15,5 CP |
| RPM nominal | 2500 rpm |
| Rotații reglate | 2650 rpm |
| Deplasarea totală | 879 ccm |
| Tracțiune integrală | Da |
| Transmisie spate | 2 (1×2) |
| Transmisie înainte | 6 (3×2) |
| Blocare diferențială | Da |
| Roți cu frânare independentă | Da |
| Viteza maximă de înaintare | 12,02 km/h |
| Viteza maximă de mers înapoi | 7,16 km/h |
| Ampatament | 137 cm |
| Ecartament frontal | 70 cm |
| Ecartament spate | 59 cm |
| Dimensiunea anvelopei față | 5.00-12 |
| Dimensiunea anvelopei spate | 8.00-18 |
| Ecartament spate reglabil | Nu |
| Poziționare hidraulică | Da |
| Cârlig spate | Da |
| Nr. de viteze cardanice | 3 |
| Arbore cardanic standard | Da |
| Sistem hidraulic controlat electronic | Da |
| Braț montat reglabil hidraulic | Da |
| Putere Motor |














Reviews
There are no reviews yet.