Yanmar RS24 dotat cu freză japoneză
Informații produs Yanmar RS24 dotat cu freză japoneză
| Număr de cilindri | 3 cilindri |
| Răcit cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 24 CP |
| RPM nominal | 2600 rpm |
| Rotații reglementate | 2825 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1425 cmc |
| Tracțiune integrală | Da |
| Transmisie înainte | 8 (4×2) trepte de viteză |
| Transmisie spate | 8 (4×2) trepte de viteză |
| Blocarea diferențială | Da |
| Frâne laterale independente | Da |
| Lungime | 275 cm |
| Lăţime | 124 cm |
| Înălţime | 134 cm |
| Ampatament | 160 cm |
| Greutate | 1123 kg |
| Ecartament frontal | 85 cm |
| Ecartament spate | 71 cm |
| Dimensiunea anvelopei față | 6.00-14 |
| Dimensiunea anvelopei spate | 9,5-24 |
| Ecartament spate reglabil | Nu |
| Poziționare hidraulică | Da |
| Cuplaj spate | 3 puncte |
| Număr de angrenaje cardanice | 3+1 trepte de viteză |
| Arbore cardanic standard | Da |
| evacuare ascunsă | Da |
| Cilindru hidraulic | Da |
| Servodirecție | Da |








Reviews
There are no reviews yet.