Yanmar FB15D dotat cu freză japoneză
Informații produs Yanmar FB15D dotat cu freză japoneză
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 15 CP |
| Turaţie | 2600 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2825 rpm |
| Capacitate cilindrică | 831 ccm |
| Tracțiune integrală | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 (2×3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 3 (1×3) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 14 km/h |
| Lungime | 202 cm |
| Lăţime | 112 cm |
| Înălţime | 119 cm |
| Ampatament | 120 cm |
| Masă | 610 kg |
| Ecartament în faţă | 74 cm |
| Ecartament în spate | 59 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-10 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9,5-14 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 2 puncte |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |







Reviews
There are no reviews yet.