Yanmar F180 dotat cu freză japoneză
Informații produs Yanmar F180 dotat cu freză japoneză
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 18 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2725 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1146 ccm |
| Tracțiune integrală | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 (3×2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1×2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 13,8 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 8,89 km/h |
| Lungime | 266 cm |
| Lăţime | 115 cm |
| Înălţime | 130 cm |
| Ampatament | 140 cm |
| Masă | 830 kg |
| Ecartament în faţă | 80 cm |
| Ecartament în spate | 67 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.3-22 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 puncte |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| evacuare ascunsă | Da |
| cilindru hidraulic | Da |








Reviews
There are no reviews yet.