Mitsubishi MT2201D dotat cu freză japoneză
Informații produs Mitsubishi MT2201D dotat cu freză japoneză
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 22 CP |
| Capacitate cilindrică | 1305 ccm |
| Tracțiune integrală | Da |
| Trepte de mers înainte | 12 (3×4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 4 (1×4) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 14,5 km/h |
| Lungime | 268 cm |
| Lăţime | 125 cm |
| Înălţime | 137 cm |
| Ampatament | 159 cm |
| Masă | 1075 kg |
| Ecartament în faţă | 90 cm |
| Ecartament în spate | 69 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Volan cu servo | Da |








Reviews
There are no reviews yet.