Kubota zL1-215 dotat cu freză japoneză
Informații produs Kubota zL1-215 dotat cu freză japoneză
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 22 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2650 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1395 ccm |
| Tracțiune integrală | Da |
| Trepte de mers înainte | 16 (4×4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 16 (4×4) trepte |
| Inversor | Da |
| Diferențial blocabil | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 263 cm |
| Lăţime | 125 cm |
| Înălţime | 140 cm |
| Ampatament | 153 cm |
| Ecartament în faţă | 81 cm |
| Ecartament în spate | 73 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-22 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| evacuare ascunsă | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |







Reviews
There are no reviews yet.