Kubota Saturn X-24 dotat cu freză japoneză
Informații produs Kubota Saturn X-24 dotat cu freză japoneză
| Număr de cilindri | 4 cilindri |
| Răcit cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 24 CP |
| RPM nominal | 2500 rpm |
| Rotații reglementate | 2650 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1422 cm³ |
| Tracțiune integrală | Da |
| Transmisie înainte | 9 (3×3) trepte de viteză |
| Transmisie spate | 3 (1×3) trepte de viteză |
| Diferențial blocabil | Da |
| Frâne laterale independente | Da |
| Viteză maximă înainte | 15 km/h |
| Viteză maximă de mers înapoi | 15 km/h |
| Lungime | 258 cm |
| Lăţime | 122 cm |
| Înălţime | 137 cm |
| Ampatament | 148 cm |
| Greutate | 744 kg |
| Ecartament frontal | 80 cm |
| Ecartament spate | 67 cm |
| Dimensiunea anvelopei față | 6.00-14 |
| Dimensiunea anvelopei spate | 9,5-22 |
| Poziționare hidraulică | Da |
| Cuplaj spate | 3 puncte |
| Număr de angrenaje cardanice | 3 trepte de viteză |
| Arbore cardanic standard | Da |
| Servodirecție | Da |







Reviews
There are no reviews yet.