Kubota GL300 cu cabină dotat cu freză japoneză
Informații produs Kubota GL300 cu cabină dotat cu freză japoneză
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindri |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 30 CP |
| Capacitate cilindrică | 1496 ccm |
| Trepte de mers înainte | 16 (4×4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 16 (4×4) trepte |
| Inversor | Da |
| Diferențial blocabil | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 318 cm |
| Lăţime | 141 cm |
| Înălţime | 198 cm |
| Greutate | 1399 kg |
| Mărimea pneurilor din faţă | 8.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 12.4-26 |
| Suspendarea utilajelor | 3 puncte |
| Trepte cardanice | 4+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |








Reviews
There are no reviews yet.