Yanmar FX20 dotat cu plug
Informații produs Yanmar FX20 dotat cu plug
Tractor japonez Yanmar FX20, cutie de viteze PowerShift, model 4×2, dotat cu plug, ideal pentru spații reduse. Permite atașarea mai multor tipuri de utilaje, precum freză, tocător de resturi vegetale, de crengi, remorcă etc. Caracteristici principale:
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu antigel | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 20 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2650 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1394 ccm |
| Trepte de mers înainte | 9 (3×3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 3 (1×3) trepte |
| Inversor | Nu |
| Diferenţial blocabil | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 260 cm |
| Lăţime | 125 cm |
| Înălţime | 136 cm |
| Ampatament | 155 cm |
| Masă | 990 kg |
| Ecartament în faţă | 91 cm |
| Ecartament în spate | 70 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-22 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 puncte |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Power Shift | Da |







Reviews
There are no reviews yet.