Mitsubishi MT16 dotat cu freza
Informații produs Mitsubishi MT16 dotat cu freza
Mitsubishi MT16 este un tractor second-hand japonez conceput pentru lucrari agricole de tip usor, in spatii inguste.
| Număr de cilindri | 3 cilindri |
| Răcit cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 16 CP |
| RPM nominal | 2500 rpm |
| Capacitate motor | 952 cmc |
| Tracțiune integrală | 4×4 |
| Transmisie înainte | 6 (3×2) trepte de viteză |
| Transmisie spate | 2 (1×2) |
| Blocarea diferențială | Da |
| Frâne laterale independente | Da |
| Viteză maximă înainte | 14 km/h |
| Lungime | 224 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Înălţime | 127 cm |
| Ampatament | 132 cm |
| Ecartament frontal | 65 cm |
| Ecartament spate | 52 cm |
| Dimensiunea anvelopei față | 4.00-12 |
| Dimensiunea anvelopei spate | 8.3-20 |
| Ecartament spate reglabil | Nu |
| Poziționare hidraulică | Da |
| Cuplaj spate | 2 puncte |
| Număr de angrenaje cardanice | 3 trepte de viteză |







Reviews
There are no reviews yet.