Kubota zL1-205 dotat cu freză nouă HOLT
Informații produs Kubota zL1-205 dotat cu freză nouă HOLT
| Număr de cilindri | 3 cilindri |
| Răcire pe antigel | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 21 CP |
| RPM nominal | 2500 rpm |
| Capacitate cilindrică motor | 1395 cmc |
| Tracțiune integrală | Da |
| Transmisie înainte | 16 trepte de viteză (4×4) |
| Transmisie spate | 16 trepte de viteză (4×4) |
| Inversor | Da |
| Blocarea diferențială | Da |
| Frâne laterale independente | Da |
| Viteză maximă înainte | 14,5 km/h |
| Viteză maximă de mers înapoi | 14,5 km/h |
| Lungime | 265 cm |
| Lăţime | 126 cm |
| Înălţime | 135 cm |
| Ampatament | 150 cm |
| Ecartament frontal | 80 cm |
| Ecartament spate | 72 cm |
| Dimensiunea anvelopei față | 6.00-14 |
| Dimensiunea anvelopei spate | 9,5-22 |
| Ecartament spate reglabil | Nu |
| Cuplaj spate | 3 puncte |
| Număr de angrenaje cardanice | 4 trepte de viteză |
| Arbore cardanic standard | Da |







Reviews
There are no reviews yet.