Iseki TM15 dotat cu freză
Informații produs Iseki TM15 dotat cu freză
| Număr de cilindri | 3 cilindri |
| Răcire cu antigel | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 15 CP |
| Capacitate cilindrică | 928 cmc |
| Tracțiune integrală | 4×4 |
| Transmisie înainte | 6 (3×2) trepte de viteză |
| Transmisie spate | 2 (1×2) angrenaje |
| Inversor | Nu |
| Blocarea diferențială | Da |
| Frâne laterale independente | Da |
| Viteză maximă înainte | 15 km/h |
| Lungime | 206 cm |
| Lăţime | 107 cm |
| Înălţime | 123 cm |
| Ampatament | 131 cm |
| Greutate | 557 kg |
| Ecartament frontal | 68 cm |
| Ecartament spate | 59 cm |
| Dimensiunea anvelopei față | 5.00-12 |
| Dimensiunea anvelopei spate | 8.00-18 |
| Ecartament spate reglabil | Da |
| Cuplaj spate | 2 puncte |
| Număr de angrenaje cardanice | 3+1 trepte de viteză |
| Arbore cardanic standard | Da |
| Evacuare ascunsă | Da |
| Cilindru hidraulic | Da |







Reviews
There are no reviews yet.